Hizmetlerimiz

 • Eve İnternet İnternet
 • Eve İnternet TV
 • Eve İnternet GO
 • Eve İnternet TV+Net

Neden Eve İnternet ?

Eve İnternet teknolojik altyapısı, sürekli güncellenen dizi ve film arşivi, her sezon artan spor müsabaka anlaşmaları ile sizlere HD kalitede ve dilediğiniz platformdan yayınları izleyebileceğiniz bir TV platformu sunar. Ayrıca Eve İnternet İnternet ile Türk Telekom ve Türkcell Süperonline altyapısını kullanarak uygun fiyatlı ve yüksek hızlı internet kullanmanın keyfini sürün.

 • 0(850) 480 9375
 • İnkilap Mah. Küçüksu Cad.
  İstanbul Plaza B Blok
  Dış Kapı No : 107/B
  İç Kapı No : 23 Kat : 6

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Eve İnternet, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren Eve İnternet, 83 HD yayın yapan toplam 235’i aşkın kanalı ile abonelerine dijital içerik hizmeti sunmaktadır.

Evet. Eve İnternet sayesinde ses ve görüntü dijital yayın kalitesi ile kullanıcılara ulaştırılır. Eve İnternet, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesini değiştirmeden, bozmadan, sıkıştırmadan size ulaştırır.

Eve İnternet’ın HD kalitesiyle sunduğu ayda 19 TL’den başlayan zengin içerikli TV paketlerine abone olmak için www.eveinternet.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0850 480 8153 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Eve İnternet bayisine uğrayabilirsiniz.

 • Zengin belgesel kanalları, haber, yemek, müzik ve ulusal kanallarla dolu Hoş Geldin Paketi.
 • Hoş Geldin Geldin Paketi kanallarına ek olarak tüm ailenizin zevklerine hitap edecek seçkin spor ve çocuk kanallarını sunan Aile Spor Paketi.
 • Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak dünyaca ünlü yıldızları evinize getirecek film ve dizi kanallarını kapsayan Film Dizi Paketi.
 • Filmden diziye, belgeselden spora, eğlenceden çocuk kanallarına televizyon keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Mega Paketi.
 • Dilediğiniz paketten yararlanmak için başvuru sayfamızı ziyaret edin ve size ulaşmamız için formu doldurun. En hızlı şekilde size ulaşacağız.

Film Dizi ve Mega Paket aboneliklerine peşin veya aydan aya ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Hoş Geldin Paketi ve Aile Spor aboneliğine ise sadece aydan aya ödeme seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

Smartkart aktivasyonu gerçekleştikten hemen sonra Eve İnternet’ın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Aktivasyon işlemi, Eve İnternet’ın uydudan bir sinyal gönderilerek çalışır hale getirilmesi işlemidir.

Aktivasyon ücreti Eve İnternet tarafından abonelerimize hediye edilmektedir. Bu sebeple aktivasyon ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

Türksat’ın batı ve S1 izdüşümündeki tüm kanallar avrupa’da izlenebilir; ancak doğu izdüşümündeki kanallar izlenemez.

Hayır. Adres değişikliklerinde aktivasyon tekrarına gerek yoktur.

Taahhüt süresi içinde taahhütünü bozan üyelerimize cayma bedeli olarak, taahhütlerinin sonlandığı ay itibarı ile almış oldukları indirimlerin toplam bedelleri ve kalan aylarda ödeyecekleri tutarın toplam bedelleri karşılaştırılarak, üyemiz açısından daha avantajlı olan tutar yansıtılır.

Eve İnternet uyumlu uydu alıcıları, kullanım hatasından doğan bozulmalar hariç aboneliğiniz süresince 2 yıl garanti kapsamındadır.

YUKARI